Тимошенко заявила про подолання "газових проблем" Росії і України
Економетрікс ньюз

Тимошенко заявила про подолання "газових проблем" Росії і України

1 вересня 2009 року

Тимошенко заявила про подолання газових проблем Росії і України

Росія і Україна подолали розбіжності в газовій сфері, вважає український прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Дуже важливо, що за останній рік нам вдалося з Вами, як з керівником уряду (Росії), налагодити конструктивну роботу, взаєморозуміння. На мій погляд, вже можна говорити про те, що ми прибрали всі газові проблеми. Принаймні, знаходимося на надійному шляху до того, щоб не мати проблем на цю тему", - заявила Тимошенко у вівторок на зустрічі із прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним.
За її словами, в ході сьогоднішньої зустрічі сторони мають намір обговорити підготовку до чергового засідання комітету з економічного співробітництва російсько-української міждержкомісії, яке пройде в жовтні цього року. Користуючись нагодою, Тимошенко запросила Путіна на це засідання, яке планується провести у Харкові.

"Я думаю, що ми зможемо зробити істотні кроки вперед і по авіабудуванню, і в решті областей енергетики, окрім забезпечення газом. У нас прекрасні можливості в атомній енергетиці", - сказала вона.

Тимошенко також запропонувала Путіну обговорити в ході сьогоднішньої зустрічі ряд документів, які можуть бути підписані в жовтні.