Ф'ючерси на індекси США ростуть у четвер на загальносвітовому позитиві
Економетрікс ньюз

Ф'ючерси на індекси США ростуть у четвер на загальносвітовому позитиві

1 квітня 2010 року

Ф'ючерси на індекси США ростуть у четвер на загальносвітовому позитиві

Ф'ючерси на американські фондові індекси збільшуються у четвер на тлі зниження числа первинних заявок на допомогу по безробіттю в США, а також позитивних даних по економіках азіатського регіону, повідомляє агентство Bloomberg.

На торгах у четвер ф'ючерс на індекс DJIA виріс на 0,65% - до 10864 пунктів. Ф'ючерс на індекс широкого ринку S&P 500 набрав 0,6% і піднявся до 1172,40 пункту. Ф'ючерс на індекс високотехнологічних компаній NASDAQ-100 у плюсі на 0,5% - до 1964,50 пункту.

DJIA (Dow Jones Industrial Average, промисловий індекс Доу-джонса) - середній показник руху курсів акцій 30 найбільших промислових корпорацій.
S&P 500 (Standard and Poor 500 Index) - індекс цін акцій 500 найбільших по ринковій капіталізації компаній.

NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, автоматизована система котирування Національної асоціації фондових ділерів) - індекс високотехнологічних компаній. Він розраховується на підставі котирувань звичайних акцій всіх компаній (резидентів США і іноземних), торгуємих в позабіржовій системі NASDAQ, зважених по ринковій капіталізації.

Фондовим біржам США на відкритті можуть подати підтримку свіжі дані Мінпраці по числу первинних заявок на допомогу по безробіттю. Цей показник за тиждень, що завершився 27 березня, знизився на 6 тисяч - до 439 тисяч, що повністю співпало з очікуваннями аналітиків, опитаних інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com.

Крім того, впевненість у прискоренні відновлення світової економіки вселили в американських інвесторів позитивна динаміка ділової активності в Китаї і підвищення рівня довіри до економіки Японії.

За даними компанії Li & Fung Group, індекс менеджерів по закупівлях в Китаї виріс в березні до 55,1 пункту з 52,0 пунктів в лютому, що свідчить про активізацію економічного зростання.

Індекс довіри до економіки серед крупних промислових підприємств в Японії збільшився з мінус 24 пунктів за жовтень-грудень 2009 року до мінус 14 пунктів за підсумками першого кварталу поточного року, що стало найсприятливішим показником з вересня 2008 року.