Долар у четвер зміцнюється до євро на тлі позитиву з ринку праці США
Економетрікс ньюз

Долар у четвер зміцнюється до євро на тлі позитиву з ринку праці США

1 квітня 2010 року

Долар у четвер зміцнюється до євро на тлі позитиву з ринку праці США

Долар на торгах у четвер зміцнюється по відношенню до євро на тлі зниження числа первинних заявок на допомогу по безробіттю в США, повідомляє агентство Bloomberg.

Долар на торгах у четвер подорожчав до євро до 1,3502 долара за євро проти 1,3509 долара за євро днем раніше. Долар також піднявся в ціні по відношенню до ієни - до 93,90 ієни за долар проти 93,49 ієни за долар. В цілому курс долара до корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США знизився на 0,03% - до 81,05 пункту.
Підтримку долару у четвер надав опублікований Мінпраці США звіт по числу первинних заявок на допомогу по безробіттю. Цей показник за тиждень, що завершився 27 березня, знизився на 6 тисяч - до 439 тисяч, що повністю співпало з очікуваннями аналітиків, опитаних інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com.

Дані по числу первинних заявок можуть указувати на поліпшення ситуації на ринку праці в США, повна картина по якому проясниться у п'ятницю з виходом звіту по рівню безробіття за березень. Аналітики чекають, що кількість безробітних по відношенню до загального числа працездатного населення збережеться на рівні лютого і складе 9,7%.

"Той факт, що євро не вдалося напередодні пасхальних вихідних отримати вигоду із спекуляцій відносно звіту по безробіттю, є негативним для євро, а також відображає високий ступінь тиску показників боргового ринку Греції на валюту", - приводить агентство MarketWatch слова глави відділу стратегії на валютному ринку RBS Алана Раскіна (Alan Ruskin).

Активність на валютному ринку у четвер невисока, що пов'язано з майбутніми пасхальними вихідними. Вона може привести до значної волатильності в курсах провідних світових валют, вважають стратеги UniCredit Bank. Євро необхідно подолати відмітку 1,3575 долара за євро і рухатися далі до 1,3600 долара за євро, щоб зробити недавнє зміцнення стійким, відзначають вони.

Проте сильна статистика по ринку праці США у п'ятницю може привести до серйозної понижуючої корекції валют по відношенню до долара, вважають стратеги UniCredit.