РФ і Казахстан думають про створення автомобільного СП
Економетрікс ньюз

РФ і Казахстан думають про створення автомобільного СП

2 квітня 2010 року

РФ і Казахстан думають про створення автомобільного СП

Мінпромторг РФ і Мініндустрії Казахстану створили робочу групу для опрацьовування перспектив створення спільних автовиробничих потужностей в цій середньоазіатській республіці, мовиться в повідомленні російського міністерства.

"Зокрема, для координації заходів по розвитку автомобільного ринку країн Митного союзу і для опрацьовування перспектив створення виробничих потужностей в Казахстані сторони домовилися сформувати спеціальну робочу групу Мінпромторгу Росії і Мініндустрії та нових технологій Казахстану", - сказано в прес-релізі.

У п'ятницю глава Мінпромторгу Віктор Христенко в Астані провів ряд робочих зустрічей з представниками казахського уряду. Зокрема вони обговорювали перспективи розвитку взаємодії двох країн на ринку авіабудування і автомобілебудування, а також питання, пов'язані із створенням Митного союзу.
Крім того, Христенко взяв участь в консультаціях представників уряду Казахстану і казахського бізнесу, присвячених перспективам розширення співпраці кіл бізнесу при створенні Митного союзу.