Запаси нафти в США в останній тиждень впали на 0,4 млн. баррелів
Економетрікс ньюз

Запаси нафти в США в останній тиждень впали на 0,4 млн. баррелів

2 вересня 2009 року

Запаси нафти в США в останній тиждень впали на 0,4 млн. баррелів

Комерційні запаси сирої нафти у США (виключаючи стратегічний запас) за тиждень, що завершився 28 серпня, скоротилися у порівнянні з попереднім тижнем на 0,4 мільйонів баррелів - до 343,4 мільйонів баррелів, мовиться в опублікованому у середу щотижневому огляді Управління за енергетичною інформацією країни.

Запаси сирої нафти в США на даний час знаходяться за верхньою планкою середньостатистичного показника для цієї пори року, наголошується в документі, розміщеному на офіційному сайті управління.
Загальні запаси бензину в країні скоротилися на 3 мільйони баррелів, але цей показник як і раніше знаходиться у верхній половині діапазону середньостатистичних показників для цієї пори року. Запаси дистилятів збільшилися на 1,2 мільйонів баррелів і залишаються вищими за граничну планку середньостатистичного показника для цієї пори року.

Управління за енергетичною інформацією (Energy Information Administration - EIA) міністерства енергетики США щонеділі публікує дані про запаси сирої нафти, бензину, дистилятів і опалювальної нафти, які є важливим показником, що впливає на коливання цін на паливо і енергоносії у всьому світі.