Lufthansa завершила операцію по покупці Austrian Airlines
Економетрікс ньюз

Lufthansa завершила операцію по покупці Austrian Airlines

3 вересня 2009 року

Lufthansa завершила операцію по покупці Austrian Airlines

Символічною передачею акцій у віденському аеропорту Швехат у четвер завершилася операція по покупці німецькою Lufthansa національної авіакомпанії Austrian Airlines (AUA ), що має останнім часом значні фінансові труднощі.

"З сьогоднішнього дня ми, у підприємницькому союзі, починаємо спільно працювати в ім'я майбутнього AUA", - заявив на прес-конференції за підсумками церемонії глава Lufthansa Вольфганг Майєрхубер.> Він виразив переконаність, що вже у 2010 році AUA, яка за домовленістю збереже свою назву, вийде з "червоних цифр", що свідчать про збитки. "Ми хочемо червону уніформу (колір форми бортпровідниць компанії), а не червоні цифри", - сказав він.

Минулого тижня Європейська комісія дала Lufthansa "зелене світло" на покупку 42% акцій AUA, що належать австрійській державі за 366 тисяч євро, при цьому вона також схвалила 500-мільйонну програму реструктуризації, яку запропонував австрійський уряд за наполяганням німецької сторони для покриття боргів AUA. Одночасно німецька компанія запропонувала міноритарним акціонерам 166 мільйонів євро за те, щоб стати власником 90% акцій Austrian Airlines.

З придбанням AUA, відзначають австрійські ЗМІ, Lufthansa стане найбільшою компанією у світі, яка буде перевозити близько 100 мільйонів пасажирів в рік.