Митний союз може відновити переговори з ВТО в жовтні
Економетрікс ньюз

Митний союз може відновити переговори з ВТО в жовтні

4 вересня 2009 року

Митний союз може відновити переговори з ВТО в жовтні

Переговори про приєднання до Всесвітньої торгової організації (ВТО) країн, що входять в Митний союз (Росія, Білорусія, Казахстан), можуть поновитися в жовтні 2009 року, повідомив журналістів глава переговорної групи, директор департаменту торгових переговорів Мінекономрозвитку РФ Максим Медведков.

"Передбачається, що переговори про приєднання можуть бути відновлені в жовтні поточного року", - сказав він.


Мастика антикоррозионная Антикор, являться защита кузов автомобиля.

У червні поточного року глави урядів Росії, Білорусії і Казахстану ухвалили рішення повідомити ВТО про вступ до неї як єдина митна територія. Всі три країни припинили двосторонні переговори по приєднанню до організації на час проведення консультацій по формуванню єдиної позиції Митного союзу.

Консультації єдиної переговорної делегації Росії, Білорусії і Казахстану з питань приєднання до ВТО пройшли в Москві 2-3 вересня. У їх рамках узгоджені конкретні механізми, які дозволять найближчим часом продовжити переговори про приєднання до організації.

Ці механізми будуть представлені на розгляд чергового засідання комісії Митного союзу в Алма-Аті, яке пройде 24-25 вересня, відзначив Медведков.

Крім того, на минулих консультаціях обговорені заходи, що стосуються гармонізації законодавства трьох країн з нормами ВТО.