Ford не виключає створення нового автомобіля разом з компанією з РФ
Економетрікс ньюз

Ford не виключає створення нового автомобіля разом з компанією з РФ

5 квітня 2010 року

Ford не виключає створення нового автомобіля разом з компанією з РФ

Автомобільна компанія Ford не виключає можливості розробки і випуску в Росії нового автомобіля спільно з російськими автовиробниками, повідомив в ефірі телеканалу "Вести 24" президент і директор Ford Марк Овенден, який управляє в Росії.

"Ми поки не готові оголошувати щось, але є три шляхи подальшого розвитку, і ми залишаємо за собою право скористатися будь-яким", - відповів Овенден на питання про перспективи створення нового автомобіля разом з однією з російських компаній.
За його словами, перший варіант - це залишити все як є і як і раніше проводити Ford Focus і Mondeo на російському майданчику.

"Друге - почати виробництво автомобілів власної розробки. І третє - створити якийсь новий автомобіль у співпраці з місцевим виробником", - сказав Овенден.

Проте глава Ford в Росії додав, що зараз не готовий розкрити плани діяльності компанії в РФ.

Ford відкрив складальне виробництво в місті Всеволожськ Ленінградської області в липні 2002 року. На підприємстві працюють близько 2 тисяч чоловік. Проектна потужність заводу - близько 125 тисяч автомобілів в рік. За даними Асоціації європейського бізнесу, за підсумками січня-лютого 2010 року продажі групи Ford на російському ринку знизилися на 59% - до 8,2 тисяч машин.