Британський прем'єр призвав G20 не згортати антикризові програми
Економетрікс ньюз

Британський прем'єр призвав G20 не згортати антикризові програми

5 вересня 2009 року

Британський прем'єр призвав G20 не згортати антикризові програми

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун призвав країни "великої двадцятки" (G20) утриматися від передчасного згортання антикризових програм допомоги економіці.

"На мій погляд, ясно, що зараз дуже раннє згортання цієї важливої підтримки може підірвати перші признаки відновлення, які ми зараз спостерігаємо, і привести до нового падіння довіри з боку бізнесу і споживачів", - відзначив Браун, виступаючи перед учасниками лондонської зустрічі міністрів фінансів і глав центральних банків країн G20.


Смотрите nsk.nsexy.ru путаны новосибирска.

На його думку, "ставки зараз дуже високі, щоб помилитися в даному питанні".

"Тому вирішити зараз, що прийшов час почати згортати і відміняти виняткові заходи, які ми зробили раніше, було б, на мій погляд, серйозною помилкою", - підкреслив Браун.

Британський прем'єр також торкнувся в своєму виступі злободенного питання преміальних виплат високопоставленим співробітникам системоутворюючих комерційних компаній, включаючи банки, яким була подана державна підтримка.

"Виплати і бонуси не повинні бути винагородою за провали і заохоченням за неприйнятні ризики. Ця образа для громадськості і платників податків, чиї гроші тим або іншим способом врятували багато банків від колапсу і зараз допомагають їх відновленню", - вказав глава британського уряду.

Міністри фінансів і глави центральних банків країн "великої двадцятки" проводять у суботу в Лондоні основні засідання своєї дводенної зустрічі, де обговорюють продовження програми антикризових заходів, реформу міжнародної фінансової архітектури і питання виплати бонусів топ-менеджерам.

Засідання фінансової "двадцятки" є ключовим підготовчим заходом для формування остаточного порядку денного саміту лідерів G20 у Піттсбурзі (США), наміченого на 24-25 вересня.