"Нафтогаз України" добудує місцеві газопроводи
Економетрікс ньюз

"Нафтогаз України" добудує місцеві газопроводи

5 вересня 2009 року

Нафтогаз України добудує місцеві газопроводи

НАК "Нафтогаз України" почав реалізацію програми по добудові місцевих газопроводів, що дозволяють газифікувати населені пункти, в яких дотепер немає газопостачання, повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми почали вже з 1 вересня добудовувати всі ці газопроводи. Цим займається НАК "Нафтогаз", і він буде повністю з кожним головою сільської і селищної ради тримати контакт, а тримати контроль над всіма цими процесами буду я", - сказала Тимошенко у суботу на Всеукраїнській нараді з питань формування в 2010 році бюджетів територіальних общин.
За її словами, в Україні таких недобудованих газопроводів налічується 449, їх загальна протяжність складає 4 тисячі 287 кілометрів. Якщо добудувати ці газопроводи, то вони дозволять забезпечити газом 1 мільйон 650 тисяч громадян, повідомила Тимошенко. Вона також відзначила, що поставлено завдання завершити добудову газопроводів за півроку, фінансові ресурси на це виділені.

"У нас збалансована система забезпечення природним газом. Рівно стільки, скільки ми здобуваємо газу на території України, рівно стільки поставляється населенню України. Жоден грам газу, який видобувається в Україні, не прямує ні на експорт, ні на використання в промисловості, ні на які-небудь інші потреби. Тому одночасно з тим, що ми дали згоду на газифікацію наших населених пунктів, ми збільшуємо власний видобуток газу", - заявила Тимошенко.