Туркменська бавовна стане основою для британських банкнот
Економетрікс ньюз

Туркменська бавовна стане основою для британських банкнот

7 квітня 2010 року

Туркменська бавовна стане основою для британських банкнот

Домовленість про виробництво високоякісного паперу для банкнот з сировини, що одержується на основі туркменської бавовни, досягнута в середу в ході зустрічі президента Гурбангули Бердимухамедова і генерального директора британської компанії De La Rue International Limited Джеймса Хассі, повідомляє Туркменське телебачення.

Відповідаючи на питання журналістів за підсумками зустрічі з главою Туркменістану, Джеймс Хассі сказав, що фахівці De La Rue International Limited провели перевірку туркменської бавовни, яка показала, що на основі сировини одержуваного з туркменської бавовни можна виготовити папір для грошових банкнот найвищої якості. Глава британської компанії, зокрема, відзначив, що в майбутньому грошові купюри туркменської національної валюти друкуватимуться саме на такому папері з туркменської бавовни.
Компанія De La Rue International Limited головний партнер Туркменістану у виробництві банкнот і монет, зокрема цінних нумізматичних серій, з часу отримання Туркменією незалежності в 1991 році. Туркменістан ввів в обіг свою національну валюту манат в 1993 році.