Економетрікс ньюз Yukos Int. відсудив у російського "Промнєфтьстроя" 1,2 млрд доларів від продажу НПЗ

Yukos Int. відсудив у російського "Промнєфтьстроя" 1,2 млрд доларів від продажу НПЗ

knoxdiggs.com - 7 січня 2011 р.

Верховний суд Нідерландів підтримав сторону компанії Yukos International UK B.V. - голландської структури колишньої нафтової компанії "ЮКОС" в суперечці з російською компанією ТОВ "Промнєфтьстрой"

Згідно з рішенням сьогоднішньому судової інстанції, власті Нідерландів визнають Yukos Int. законним одержувачем засобів від продажу одного з НПЗ ЮКОСа - литовського нафтопереробного заводу Mazeikiu nafta вартістю 1,2 млрд доларів. Таким чином, вища судова інстанція Нідерландів визнала право Yukos Int. на отримання 1,2 млрд доларів від продажу НПЗ.
Згідно з рішенням сьогоднішньої судової інстанції, власті Нідерландів визнають Yukos Int. законним одержувачем засобів від продажу одного з НПЗ ЮКОСа - литовського нафтопереробного заводу Mazeikiu nafta вартістю 1,2 млрд доларів, передає агентство Reuters.
Згідно матеріалів суду, Yukos Int. продала НПЗ в 2006 році, проте пізніше "Промнєфтьстрой" оголосив себе законним одержувачем засобів, оскільки в 2007 році став власником 100% акцій іншої зарубіжної "дочки" ЮКОСа - Yukos Finance B.V., що була материнською компанією Yukos Intl.

На вимогу "Промнєфтьстроя" 1,2 млрд доларів на рахунках Yukos Intl. були заморожені до винесення остаточного вердикту. У зв'язку з цим Верховний суд ухвалив розморозити грошові кошти від продажу НПЗ.

Таким чином, вища судова інстанція Нідерландів визнала право Yukos Int. на отримання 1,2 млрд доларів від продажу НПЗ. Рішення було ухвалено з урахуванням попередніх ухвал судових інстанцій Нідерландів, прийнятих в 2007 році, а також в жовтні 2010 року, згідно якого ЮКОС не може бути визнаний банкротом на території королівства.

Нагадаємо, іноземні активи ЮКОСа були продані в серпні 2007 року в рамках банкрутства компанії. Слухання в касації проводилися з приводу рішень суду Амстердама від 6 березня 2008 року і Апеляційного суду від 24 лютого 2009, доходів, що торкалися заморожування, від продажу ЮКОСом акцій в литовському нафтопереробному заводі Mazeikiu Nafta і акцій в словацькій трубопровідній компанії Transpetrol.

В ході банкрутства ЮКОСа в 2007 році була продана структура Yukos Finance, основними активами якої були 49% акцій Transpetrol і 1,492 млрд доларів виручки від продажу 53,7% акцій Mazeikiu Nafta. Покупцем Yukos Finance стала колишня дочірня структура "Роснєфті" - "Промнєфтьстрой".

Голландський апеляційний суд 19 жовтня 2010 року ухвалив, що ТОВ "Промнєфтьстрой" не стало акціонером Yukos Finance B.V.

женские стрижки короткие и средней длины