Німецький Opel має намір за допомогою ребрендінга відмежуватися від GM
Економетрікс ньюз

Німецький Opel має намір за допомогою ребрендінга відмежуватися від GM

8 вересня 2009 року

Німецький Opel має намір за допомогою ребрендінга відмежуватися від GM

Німецький Opel, "дочка" американського автомобільного гіганта General Motors, оголосив про ребрендінг, щоб відмежуватися від свого заокеанського "батька", не чекаючи ухвалення рішення про свою подальшу долю, повідомила у вівторок газета Frankfurter Rundschau.

"Ми виходимо з того, що самостійна презентація нашої марки зможе істотно допомогти Opel, незалежно від подальшої конфігурації компанії", - заявив виконавчий директор Opel по європейському маркетингу Ален Віссер.

За його словами, компанія з штаб-квартирою в Рюссельхаймі (Німеччина) збирається себе позиціонувати надалі виключно як німецький автовиробник.
"Кінець кінцем, хто б не був власником Opel, компанія управляється з Рюссельхайма і її німецька національність жива", - підкреслив Віссер.

В рамках ребрендінгу, сказав він, компанія одержить новий девіз "Wir leben Autos" ("Ми живемо автомобілями"), який і на європейському ринку розповсюджуватиметься на німецькій мові без перекладу.

На думку Віссера, Opel полеміка, що спалахнула навколо продажу, "викликала величезну хвилю симпатії до компанії", особливо в самій Німеччині.

"В найближчий день ми, можливо, дізнаємося, з якою структурою власників нам належить мати справу надалі. Найнеприємніше - невизначеність. Це дуже сильно тисне на наших співробітників", - сказав топ-менеджер.

За його словами, старт нової, повністю сфокусованої на немецкомовному просторі кампанії є ясним сигналом того, як сам Opel бачить своє майбутнє. Цей старт буде даний на тому, що відкривається 17 вересня у Франкфурті міжнародному автосалоні IAA, на якому буде також представлена одна з найбільш важливих для автовиробника моделей - нова Astra, яка поступить в продаж з листопада.

Ребрендінг торкнеться також логотипу і візуального оформлення бренду. Зокрема, знаменита блискавка на радіаторі автомобіля стане тривимірною, пише газета.