Більше 30 млн. мексиканців можуть залишитися без мобільного зв'язку
Економетрікс ньюз

Більше 30 млн. мексиканців можуть залишитися без мобільного зв'язку

9 квітня 2010 року

Більше 30 млн. мексиканців можуть залишитися без мобільного зв'язку

Мільйони користувачів мобільного зв'язку в Мексиці ризикують її позбутися, якщо до суботи не пройдуть перереєстрації.

"За даними на ранок п'ятниці, пройшли перереєстрацію тільки 64% власників мобільних телефонів, а більше 30 мільйонів користувачів мобільного зв'язку не виконали вимоги федерального уряду", - мовиться в повідомленні мексиканського Мінзв'язку.
У грудні 2008 року парламент Мексики схвалив закон про обов'язкову перереєстрацію користувачів мобільного зв'язку. Це рішення було ухвалено в рамках національної програми по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків і організованою злочинністю.

За даними Федеральної комісії по телекомунікаціях, щодня проходять перереєстрацію 475 тисяч чоловік. Таким чином, буде потрібно ще як мінімум два місяці, щоб всі користувачі мобільного зв'язку пройшли перереєстрацію.

Телефонна компанія Telcel, що належить Карлосу Сліму, а також іспанська Telefоnica звернулися до мексиканського парламенту з проханням продовжити термін перереєстрації, але законодавці їм в цьому відмовили.

За оцінками експертів, у разі відключення порушників закону, втрати операторів мобільного зв'язку можуть скласти більше 10 мільйонів доларів в день.