Московські ділери "Автоваза" не одержували прохання відзвітувати про збут
Економетрікс ньюз

Московські ділери "Автоваза" не одержували прохання відзвітувати про збут

10 вересня 2009 року

Московські ділери Автоваза не одержували прохання відзвітувати про збут

Ряд московських ділерів "Автоваза" не одержували лист від Тольяттінської прокуратури з проханням надати їй дані про збут продукції заводу за підсумками 2008 року і першого півріччя 2009 року.

У четвер газета "Комерсант" написала, що прокуратура Автозаводського району Тольятті розіслала ділерам "Автоваза" лист, в якому просить відзвітувати про продажі автомобілів компанії за підсумками 2008 року. Причинами перевірки стали "публікації в ЗМІ про неможливість придбати товарні автомобілі ВАТ "Автоваз". Відзвітувати авторітейлери повинні були до 10 годин ранку 10 вересня.
Представники компаній "Автогермес", "Торгмаш-авто", "Автокей", "Автоград", "Автоваз-Любліно" заявили, що ніяких листів з Тольяттінськой прокуратури з вимогою надати відомості про продажі не одержували.

"Ми вперше чуємо про такий лист", - сказав менеджер компанії "АСКАР".

У компанії "Фаворит Моторс", інформацію про лист з прокуратури Тольятті, в коментарі відмовили. "Ми не коментуємо інформацію, пов'язану з "Автовазом", - сказали в компанії.

"Автоваз" - найбільший російський виробник легкових автомобілів. За даними Асоціації європейського бізнесу, за перше півріччя цього року "Автоваз" скоротив продажі легкових автомобілів і комерційного транспорту на 44% - до 179,9 тисяч машин. Виручка "Автоваза" від продажу автомобілів в першому півріччі 2009 року скоротилася на 50,2%, від продажу запасних частин - на 15,9%.