Суд Гвінеї визнав недійсною передачу РУСАЛу комплексу у Фріє
Економетрікс ньюз

Суд Гвінеї визнав недійсною передачу РУСАЛу комплексу у Фріє

11 вересня 2009 року

Суд Гвінеї визнав недійсною передачу РУСАЛу комплексу у Фріє

Акт передачі у власність "Русалу" акцій боксито-глиноземного комплексу у Фріє визнаний недійсним судом Гвінеї, що по суті є спробою експропріації власності цієї російської компанії, заявляє у п'ятницю МЗС РФ.

"Десятого вересня судом першої інстанції міста Конакрі Гвінейської Республіки ухвалено рішення про визнання недійсним акту про передачу у власність ОК "Русал" акцій боксито-глиноземного комплексу "Фрігия" від 2006 року", - мовиться в повідомленні.

"Русал", який працює в Гвінеї з 2001 року, в 2006 році одержав повний контроль над комбінатом у Фріє. Потужність підприємства - 600 тисяч тонн глинозему і 2,8 мільйонів тонн бокситів в рік.


Здесь юпорно секс.

Як відзначає МЗС, гвінейська сторона при цьому "висуває на адресу російської компанії різного роду претензії, що стосуються "неадекватності", на її думку, ціни, за яку було придбане це підприємство, а також за розмірами податкових платежів і недотриманням норм екологічної безпеки з боку компанії".

"По суті справи, гвінейські власті зробили спробу експропріації в судовому порядку власності ОК "Русал", - заявляє МЗС РФ.