Чиновники заробили більше за Мєдвєдєва за рахунок допвиплат
Економетрікс ньюз

Чиновники заробили більше за Мєдвєдєва за рахунок допвиплат

12 квітня 2010 року

Чиновники заробили більше за Мєдвєдєва за рахунок допвиплат

Грошова винагорода за роботу президента Росії менше, ніж у інших високопоставлених чиновників, оскільки глава держави не одержує ніяких додаткових виплат, повідомила прес-секретар Дмитра Мєдвєдєва Наталія Тімакова.

У понеділок на офіційному порталі президента РФ була опублікована декларація глави держави про доходи за 2009 рік, згідно якої Мєдвєдєв заробив трохи більше 3,335 мільйонів рублів. При цьому, наприклад, дохід керівника адміністрації президента РФ Сергія Наришкіна за минулий рік склав 5,3 мільйонів рублів, першого заступника керівника адміністрації Кремля Владислава Суркова - 6,3 мільйонів рублів.
"На відміну від решти держслужбовців, президент не одержує ніяких додаткових виплат у вигляді премій - квартальних, річних, до свят, тому сума доходів в декларації Мєдвєдєва відрізняється від тієї, яку одержали інші чиновники", - сказала Тімакова, коментуючи зміст податкової декларації президента.

Як відзначило, у свою чергу, джерело в Кремлі, "прем'єр-міністр, голова адміністрації президента РФ відносяться до державних службовців категорії "А", тому одержують премії, і їх дохід вище".

Проте, у 2009 році Мєдвєдєв кілька разів перераховував свою щомісячну зарплату на рахунки дитячих будинків.