Путін призвав ухвалити рішення по розвитку банківської системи Чечні
Економетрікс ньюз

Путін призвав ухвалити рішення по розвитку банківської системи Чечні

12 квітня 2010 року

Путін призвав ухвалити рішення по розвитку банківської системи Чечні

Власті повинні ухвалити зважене рішення по створенню банківських установ в Чечні, кількість яких повинна залежати від потреб економіки, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін у понеділок на засіданні президії уряду.

Віце-прем'єр Олександр Хлопонін, що займається Північно-Кавказським федеральним округом, відзначив, що банківська система в республіці вимагає певної реорганізації. За його словами, в Чечні немає банків, які працюють з малим бізнесом. Віце-прем'єр просив також звернути увагу на оптимізацію федеральних цільових програм.

"Я звертався до Олексія Леонідовича Кудріна (віце-прем'єр, глава Мінфіну). Ми поступово це питання регулюватимемо і дивитимемося, що можна зробити, щоб змінити цю ситуацію", - сказав Хлопонін.

Путін відзначив, що це питання обговорюється давно.

"Потрібно дивитися по потребах республіки. По потребах вони просто самі по собі, повинні рости, як гриби, ці фінансові установи. Потрібно виходити з потреб економіки. Для обслуговування економіки вони повинні бути. Потрібно зважити все і ухвалити рішення. Насправді там немає ніяких обмежень", - сказав прем'єр.
Хлопонін розповів, що недавно зробив поїздку до Чечні.

"У Грозному була проведена нарада з членами уряду республіки. Обговорювалися питання розвитку економіки, соціальної сфери в рамках підготовки стратегії розвитку, яку за планом ми повинні підготувати до червня", - сказав віце-прем'єр.

Він повідомив, що для розробки цієї стратегії вже створена експертна рада, ведуться консультації між міністерствами і відомствами.

"В цілому республіка (Чечня) розвивається дуже швидкими темпами", - заявив Хлопонін.