ФСФР підготувала перелік структур з ознаками "фінансових пірамід"
Економетрікс ньюз

ФСФР підготувала перелік структур з ознаками "фінансових пірамід"

12 квітня 2010 року

ФСФР підготувала перелік структур з ознаками фінансових пірамід

Федеральна служба по фінансових ринках (ФСФР) РФ підготувала перелік структур, відносно яких є інформація про те, що здійснювана ними діяльність має ознаки "фінансових пірамід", більшість з них знаходиться в регіональних центрах, свідчать дані відомства.

У перелік, розміщений на сайтах регіональних відділень ФСФР Росії, включені 46 компаній. Відносно керівництва 29 з них (за інформацією з відкритих джерел) порушені кримінальні справи, відносно керівництва інших 17 структур кримінальні справи, за інформацією ФСФР, не порушувалися.

"У них є пряме шахрайство, або витонченіші схеми, які формально відповідають вимогам законодавства", - заявляв глава ФСФР Володимир Міловідов раніше журналістам.

Проблемні компанії зареєстровані, зокрема, в Єкатеринбурзі, Челябінську, Томську, Кірові, Іваново, Саратові, Красноярську, Омську, Кемерові, Новокузнецьку, Нижньому Новгороді, Уфі, Тюмені.
У Москві діє шість структур, робота яких нагадує ознаки "фінансової піраміди", причому кримінальні справи порушені відносно керівництва трьох з них. У Санкт-Петербурзі подібна структура одна, кримінальна справа також порушена.

Не обійшлося і без офшорів. У переліку ФСФР значиться Compass Group Corporation, зареєстрована в Домініканській Республіці, яка має два представництва в Москві і одне - в Серпухові (Московська область).

Відомості про місцезнаходження двох компаній - "Авенатор" і "Тігріс", - у регулятора відсутні.