Peugeot-Citroen-Mitsubishi відкриває завод в Калузі в строк
Економетрікс ньюз

Peugeot-Citroen-Mitsubishi відкриває завод в Калузі в строк

13 квітня 2010 року

Peugeot-Citroen-Mitsubishi відкриває завод в Калузі в строк

Автомобільний альянс Peugeot-Citroen-Mitsubishi відкриє свій завод в Калузькій області, як і планувалося, 23 квітня, повідомив губернатор регіону Анатолій Артамонов у вівторок на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

"Плани по запуску Peugeot-Citroen не міняються?" - запитав глава федерального уряду на зустрічі з губернатором.

Той відповів, що завод буде відкритий відповідно до плану. "Цього року буде промислова зборка, а наступного року планується повний цикл", - сказав Артамонов.
При цьому він відзначив, що в ході будівництва самого заводу були переживання. "Ми боялися, що інвестор відмовиться минулого року, але відбулося все так, як ми і домовлялися, і відповідно до плану відкриватимемо цей завод", - додав губернатор.

У тестовому режимі конвейєр був запущений на початку березня поточного року, а 9 березня з нього зійшов перший автомобіль Peugeot 308. Всього на підприємстві в Калузькій області планується збирати п'ять моделей в режимі крупноузлової зборки. Крім Peugeot 308, це Peugeot 4007, Citroen С4, Citroen C-Crosser і Mitsubishi Outlander XL. Спочатку в 2010 році планувалося випустити на новому заводі вартістю близько 300 мільйонів євро близько 20 тисяч автомобілів, проте потім було оголошено про прийдешнє коректування цих планів.