Економетрікс ньюз Поріг багатства: 5,5 мільйонів американців мають мільйон доларів, але не відчувають себе спроможними

Поріг багатства: 5,5 мільйонів американців мають мільйон доларів, але не відчувають себе спроможними

knoxdiggs.com - 15 січня 2011 р.

Лише володіючи сумою приблизно в 7,5 млн. доларів, американець може відчути себе багатим. Фінансова компанія, Бостона Fidelity Investments, опитала більше тисячі жителів США, чий стан оцінюється в середньому в 3,5 млн. доларів, і з'ясувала, що 42% з них не задоволені своїм життям пише The Daily Mail.

Вони не відчувають себе багатими, і упевненість в собі їм може принесли лише сума в 7,5 млн. доларів. Саме стільки, на думку багачів, що брали участь в дослідженні, коштує щастя.

Крім того, опитування показало, що найбільше американські мільйонери побоюються зростання податків, яке може значно зменшити їх капітал. 62% заявили, що хоч би раз зверталися до фінансових радників для того, щоб мінімізувати податкові виплати.

Ще одне побоювання багачів пов'язане з виходом на пенсію. Багато хто з них боїться, що після відходу від справ зароблених грошей може не вистачити на безбідну старість.
"Кожна опитана нами людина - багатий, - заявив Санджів Мірчандані з Fidelity. - Але всі вони як і раніше повні переживань через свої гроші".

Огляд також показав, що є приблизно 5,5 мільйонів американських домашніх господарств, які володіють активами щонайменше на 1 мільйон доларів. Це приблизно 5% населення країни, які управляють 56% її багатствами.