Економетрікс ньюз Фондовий ринок США відкрився в серйозному мінусі

Фондовий ринок США відкрився в серйозному мінусі

knoxdiggs.com - 15 січня 2011 р.

Ринкова вартість провідної нафтової компанії США Exxon Mobil Corp. опустилася на 2,3%, оскільки ціни на нафту знижуються в очікуванні скорочення попиту на вуглеводні в Японії

Ціна паперів багатопрофільного холдингу General Electric, який веде переговори з Індією про постачання ядерних реакторів, обвалилася на 5,4% з відкриття ринку

У вівторок фондові індекси США різко знижуються на початку торгів на тлі посилення радіаційної загрози в Японії, де ведуться роботи по охолоджуванню трьох ядерних реакторів, пошкоджених в результаті землетрусу 11 березня, передає "Фінмаркет".

Падіння на фондовому ринку США слідує за обвалом японського Nikkei 225 майже на 11% і різким зниженням європейських індексів, відзначає Bloomberg. Негативні тренди фіксуються у всіх сегментах ринку, різко дешевшають акції енергетичних компаній і авіаперевізників.
Індекс Dow Jones Industrial Average до 16:42 мск у вівторок впав на 265,88 пункту (2,22%) - до 11727,28 пункту. Standard & Poor's 500 знизився на 31,65 пункту (2,44%), склавши 1264,74 пункту. Значення індексу Nasdaq Composite обвалилося на 70,06 пункту (2,59%) - до 2630,91 пункту.

Ринкова вартість провідної нафтової компанії США Exxon Mobil Corp. опустилася на 2,3%, оскільки ціни на нафту знижуються в очікуванні скорочення попиту на вуглеводні в Японії. Нафта WTI подешевшала в Нью-Йорку на 3,8% - до 97,42 долара за баррель.

Інвестори побоюються, що авіакомпанії постраждають через скорочення попиту на транстихоокеанські рейси і загального погіршення економічної ситуації в світі після японської катастрофи. Папери Delta Air Lines і US Airways подешевшали більш ніж на 4% в перші хвилини після відкриття бірж, але потім скоротили падіння до 2-2,5%.

Котирування акцій виробників урану знижуються другий день підряд через побоювання скорочення інвестицій в атомну енергетику. Канадська Cameco, третій по величині виробник урану в світі, скоротила капіталізацію на 12%, довівши падіння вартості акцій з початку тижня до 23%.

Ціна паперів багатопрофільного холдингу General Electric, який веде переговори з Індією про постачання ядерних реакторів, обвалилася на 5,4% з відкриття ринку.

Папери Exelon Corp., найбільшою групою АЕС, що володіє, в США, подешевшали на 3,5%.

Курс акцій Hewlett-Packard впав з відкриттям торгів на 2,5%.