Boeing виграв тендер "Ростехнологій" на постачання 65 літаків
Економетрікс ньюз

Boeing виграв тендер "Ростехнологій" на постачання 65 літаків

1 червня 2010 року

Boeing виграв тендер

МОСКВА, 1 червня - РІА Новини. Американська корпорація Boeing стала переможцем тендеру "Ростехнологій" на постачання 50 літаків і опціону ще на 15 літаків для авіаактивів держкорпорації, повідомляється в прес-релізі "Ростехнологій".

"Аналіз комерційних пропозицій показав, що корпорація Boeing представила кращу оферту за технічними, операційними і фінансовими показниками. Державна корпорація "Ростехнології" оголошує її переможцем", - наголошується в повідомленні держкорпорації.

У серпні 2009 року на Міжнародному авіакосмічному салоні "Ростехнології" оголосили тендер на постачання середньомагістральних вузькофюзеляжних літаків в цілях оновлення парку повітряних суден авіакомпаній, що знаходяться під управлінням корпорації.
В рамках конкурсу були представлені пропозиції від "Об'єднаної авіабудівної корпорації" (ОАК), Boeing і Airbus.

Крім того, в повідомленні наголошується, що "Ростехнології" планують набувати літаків МС-21, Ан-148 і Sukhoi SuperJet100 у ОАК.

"Найближчим часом "Ростехнології" в співпраці з "Аерофлотом" приступають до формування твердих замовлень на постачання конкретних моделей літаків", - повідомляється в прес-релізі держкорпорації.

У квітні поточного року підписано угоду про взаємодію по управлінню ВАТ "Аерофлот" авіаційними активами "Ростехнологій". Згідно цьому документу, за держкорпорацією закріплюється переважне право на покупку і лізинг літаків для "Аерофлоту" і авіаційних активів "Ростехнологій".

Як раніше повідомляв "Аерофлот", авіакомпанія і ГК "Ростехнологіїі" ухвалили рішення про створення комітету, з ефективної інтеграції шести авіакомпаній, що входять в даний час в держкорпорацію, в групу "Аерофлот".

Комітет працюватиме в постійному режимі, до його складу увійдуть керівники "Аерофлоту" і керівництво авіакомпаній, що передаються в управління "Аерофлоту" - ФГУП ГТК "Росія", ФГУП "Кавмінводиавіа", ФГУП "Оренбургські авіалінії", ВАТ "Владивостокавіа", ВАТ "Саратовські авіалінії" і ВАТ "Сахалінські авіатраси".

Угода про взаємодію по управлінню ВАТ "Аерофлот" авіаційними активами ГК "Ростехнології" припускає участь "Аерофлоту" в управлінні операційною, виробничою і фінансовою діяльністю цих шести авіакомпаній. А також закріплює переважне право ГК "Ростехнологій" відносно лізингу повітряних суден, постачання запасних частин і здійснення технічного обслуговування літаків за ринковими умовами.