Світові ціни на нафту знизилися
Економетрікс ньюз

Світові ціни на нафту знизилися

17 квітня 2010 року

Світові ціни на нафту знизилися

Ціни на нафту на світових ринках у п'ятницю знизилися через звинувачення, висунуті американською Комісією по цінних паперах і ринках проти банку Goldman Sachs Inc., повідомляє агентство Рейтер.

Комісія по цінних паперах і ринках США звинуватила один з найбільших у світі комерційних банків, Goldman Sachs Inc., у заховуванні інформації про дійсний стан своїх фінансів з метою навмисного введення в оману акціонерів. Інвестори Goldman Sachs втратили до 1 мільярда доларів на спекулятивних діях керівництва банку, заявили в комісії.

Ціна червневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів знизилася на 1,60 долара - до 85,99 долара за баррель.
На нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість травневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil знизилася на 2,27 долара - до 83,24 долара за баррель.

Goldman Sachs Inc. заснований в 1869 році у Нью-Йорку. Основними напрямами діяльності банку, що у фінансових колах одержав назву "Фірма", є інвестиційна банківська справа, біржова торгівля, а також управління активами і цінними паперами.

У вересні 2008 року Goldman Sachs опинився на межі кризи, зіткнувшись з гострим браком ліквідності. ФРС США, намагаючись підтримати один з ключових національних банків, вирішила Goldman Sachs змінити статус на банківську холдингову компанію.