Економетрікс ньюз

"Юнімілк" купив землю під будівництво молокозаводу в Новосибірську

knoxdiggs.com - 02/02/2011

'Юнімілк' купив землю під будівництво молокозаводу в Новосибірську

ВАТ "Компанія Юнімілк", що входить в об'єднаний холдинг з французькою компанією Danone, купила в Новосибірську землю під будівництво молокопереробного заводу потужністю 500 тонн продукції в добу, повідомив в середу на засіданні регіональної ради з розвитку АПК міністр сільського господарства Новосибірської області Георгій Іващенко.

"Ухвалено рішення компанією "Юнімілк", земля повністю оформлена, сплачена. Компанія починає будувати завод по переробці молока об'ємом 500 тонн в добу", - сказав Іващенко.

У свою чергу, директор по зв'язках з громадськістю представництва "Юнімілк-Сибір" Тетяна Ткаченко пояснила журналістам, що про початок будівництва заводу говорити поки рано. Вона повідомила, що "Юнімілк" дійсно купив ділянку землі площею 12 гектарів під будівництво молокопереробного заводу на вулиці Станційній в Ленінському районі Новосибірська за 40 мільйонів рублів.
"В даний час ми чекаємо рішення керівництва об'єднаної компанії за цим проектом", - сказала Ткаченко, відзначивши, що про які-небудь терміни можливого початку будівництва заводу і параметрах проекту говорити до цього рішення рано.

У червні поточного року "Юнімілк" підписав угоду з французькою Danone про створення об'єднаної компанії на базі всіх активів "Юнімілка" і підприємств Danone в Росії, Казахстані, Білорусії і в Україні. У середині жовтня компанії одержали дозвіл на здійснення операції від Федеральної антимонопольної служби Росії, яка стала останньою інстанцією - раніше злиття було вже схвалено відповідними органами Франції, Казахстану, України і Білорусії, де також знаходяться активи даних молочних компаній.