Економетрікс ньюз

Главою Volvo в РФ призначений директор "Вольво Фінанс Сервіс Схід"

knoxdiggs.com - 02/02/2011

Главою Volvo в РФ призначений директор 'Вольво Фінанс Сервіс Схід'

Новим генеральним директором Volvo Group в Росії з 15 лютого 2011 року і очолюватиме на сьогодні ТОВ "Вольво Фінанс Сервіс Схід" Пітер Андерссон, який змінить Ларса Корнеліуссона, повідомляє компанія.

"Ларс Корнеліуссон ухвалив нелегке для себе рішення покинути Volvo Group Росія і перейти в компанію "Ферронордік Машини" - ексклюзивного дилера ЗАТ "Вольво Схід" з продажу і сервісного обслуговування будівельно-дорожньої техніки Volvo Construction Equipment - де він займе позицію директора по оперативному управлінню, стане партнером, управляючим, і акціонером компанії", - наголошується в повідомленні.

На посту гендиректора Volvo Group в Росії Корнеліуссон знаходився з 1999 року.
Пітер Андерссон народився в 1964 році в місті Гетеборг. У компанії Volvo почав працювати в 1996 році. З 2007 року працював генеральним директором ТОВ "Вольво Фінанс Сервіс Схід". У 2010 році очолив Volvo Financial Services в регіоні Східна Європа.

Volvo Trucks, підрозділ Volvo Group, розташовує в Росії мережу з 40 авторизованих СТО з 34 власними офісами продажів, двома центрами, а також учбовим центром Volvo в Москві і Регіональним складом запасних частин в Московській області. У січні 2009 року в Калузі був відкритий завод (100% власність Volvo AB) виробничою потужністю 15 тисяч вантажних автомобілів в рік: 10 тисяч - Volvo і 5 тисяч - Renault.