Економетрікс ньюз

Курс євро трохи росте до долара у вівторок

knoxdiggs.com - 08/02/2011

Курс євро трохи росте до долара у вівторок

Євро у вівторок укріплює позиції по відношенню до долара в очікуванні нових макроекономічних даних з Німеччини і статистики в США, свідчать дані торгів.

За станом на 12.40 мск вівторка євро зміцнився до 1,3607 долара за євро проти 1,3585 долара за євро в попередню торгову сесію. Американська валюта втратила в ціні по відношенню до ієни до 82,08 ієни за долар проти 82,30 ієни за долар вдень раніше. Курс долара до корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США - опустився на 0,31%, до 77,78 пункту.

"Сьогоднішня динаміка пари євро-долар залежатиме від статданних в Німеччині по промисловому виробництву, статистиці в США по довірі споживачів до економіки, а також від тону заяв представників ФРС, які намічені на вечір", - сказав РІА Новини аналітик інвестиційного департамент ВАТ "Промсвязьбанк" Антон Захаров.
Слабкі виробничі дані Німеччини за грудень викликають стурбованість з приводу стійкості відновлення в найбільшій економіці єврозони. Об'єм промислових замовлень в країні в грудні 2010 року знизився на 3,4% в місячному численні. При цьому аналітики чекали зниження показника в порівнянні з листопадом 2010 року всього на 1,5%. Аналітики чекають зростання промислового виробництва грудні 2010 на 0,2% в місячному численні після його зниження на 0,7% місяцем раніше.

Крім того, інвестори з оптимізмом чекають офіційні дані по індексу довіри малого бізнесу до американської економіки. Згідно прогнозам він виросте до 94 пунктів в січні з 92,6 пункту в грудні.