Економетрікс ньюз

Власті РФ проведуть інтервенції на ринку цукру в об'ємі 300 тис тонн

knoxdiggs.com - 08/02/2011

Власті РФ проведуть інтервенції на ринку цукру в об'ємі 300 тис тонн

Уряд Росії планує реалізувати з Росрезерву в ході інтервенцій на ринку цукру 300 тисяч тонн цієї продукції, повідомив перший віце-прем'єр РФ Віктор Зубков.

"На останній нараді було ухвалене рішення про реалізацію 300 тисяч тонн з Росрезерва"", - сказав Зубков журналістам.

Про намір російських властей почати проведення товарних інтервенцій на ринку цукру в кінці січня поточного року повідомив замглави Мінекономрозвитку Андрій Клепач. Інтервенції проводитимуться з метою стабілізації цін на цей товар.

Зубков відзначив, що він вже доручив співробітникам свого апарату розробити проект ухвали про цукрові інтервенції.

"Я думаю, вони на цьому тижні це зроблять", - розповів перший віце-прем'єр. Він також відзначив, що торги цукром з Росрезерва почнуться до 1 березня.
"Я думаю, ми цього місяця вирішимо це питання", - сказав він, відзначивши, що торги дозволять дещо понизити вартість цукру, яка виросла через неврожай буряка унаслідок жари.

За інформацією Росстата, виробництво білого бурякового цукру в 2010 році знизилося на 16,3% в порівнянні з попереднім роком - до 2,768 мільйонів тонн, що обумовлено негативним впливом літньої засухи, через яку, не дивлячись на збільшення в 1,4 разу посівної площі, не вдалося зібрати запланований урожай цукрового буряка.