Економетрікс ньюз

Долар дорожчає до євро на тлі зниження індексів світових бірж

knoxdiggs.com - 10/02/2011

Долар дорожчає до євро на тлі зниження індексів світових бірж

Курс долара зміцнюється по відношенню до євро після того, як негативна динаміка індексів світових фондових бірж викликала збільшення попиту на надійнішу американську валюту, свідчать дані торгів.

Курс долара за станом на 17.20 мск виріс до 1,3614 долара за євро проти 1,3734 долара за євро вдень раніше. Американська валюта, у свою чергу, виросла в ціні по відношенню до ієни - до 83,04 ієни за долар проти 82,37 ієни за долар в середу. В цілому курс долара до корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США піднявся на 0,81% - до 78,27 пунктів.

За підсумками четверга зниження індексів азіатських бірж склало в середньому 0,1-1,8%, індекси європейських бірж за станом на 16.55 опустилися в середньому на 0,3-0,7%.
"У четвер можна спостерігати небажання інвесторів вдаватися до ризику", - прокоментував ситуацію агентству Bloomberg стратег по валюті Commerzbank AG Лутц Карповітц (Lutz Karpowitz).

У центрі уваги інвесторів у четвер також знаходяться макроекономічні дані, опубліковані в США. Зокрема, Мінпраці країни повідомило, що число первинних заявок на доромогу з безробіття в США за тиждень, що завершився 5 лютого, скоротилося на 36 тисячі - до 383 тисяч, що виявилося кращим за прогнози аналітиків, які чекали значення даного показника на рівні 410 тисяч.