Економетрікс ньюз


Лавров: РФ готова надати пільги зарубіжним інвесторам на Курилах

knoxdiggs.com - 11/02/2011

Російські власті готові надати пільги іноземним інвесторам, які виявлять бажання вести бізнес на Курильських островах, повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів з своїм японським колегою Сейдзі Маєхарою.

"Ми готові обговорювати можливі пільги для іноземних інвесторів на Курилах. Наші закони це дозволяють", - сказав Лавров.

Міністр пояснив, що Росія буде рада участі зарубіжних інвесторів, зокрема азіатських: китайських, корейських і японських.

"Ми зацікавлені в тому, щоб до Росії приходили іноземні інвестиції, відкриті до співпраці на Курилах з самими різними інвесторами, як, загалом, і в будь-якому іншому регіоні Російської Федерації. Будемо раді бачити там і китайських, і корейських інвесторів, будемо раді бачити там і наших японських партнерів, президент Мєдвєдєв спеціально підкреслив в одному з своїх виступів", - сказав Лавров.
За його словами, "там є цілий ряд сфер, який вельми перспективний з погляду додатку спільних зусиль: це і рибопереробка, в цілому рибогосподарська інфраструктура, геотермальна енергетика, туризм".