Економетрікс ньюз


"Газпром нафта" додатково понизила ціни на нафтопродукти

knoxdiggs.com - 15/02/2011

Газпром нафта додатково понизила ціни на нафтопродукти

"Газпром нафта", що входить в п'ятірку найбільших російських нафтових компаній, на поточному тижні додатково понизила ціни на бензин, дизельне паливо і авіагас, мовиться в повідомленні компанії.

Прем'єр-міністр Володимир Путін на нараді 9 лютого з проблем ТЕК доручив Федеральній антимонопольній службі провести розслідування неправомірного підвищення цін на паливо, а керівників "Газпром нафти" і ТНК-ВР попросив понизити ціни. ФАС цього ж дня порушила справи проти "Роснєфті", Лукойлу і "Газпром нафти" за завищення цін на дизпаливо і авіагас в кінці минулого - початку цього року.

"З 14 лютого "Газпром нафта" понизила ціни на весь асортимент автобензинів, що реалізовуються в роздрібній мережі компанії. Вартість одного літра бензину знизилася на 50 копійок. Також на 20 копійок за літр на автозаправних станціях компанії знизилася ціна дизельного палива", - відзначає компанія.

Крім того, "Газпром нафта" повідомила, що з 15 лютого понизила оптові ціни на автобензини на 600-1000 рублів за тонну, а також на авіагас - на 500 рублів за тонну.
"Це не перше зниження цін, яке компанія робить в цілях стабілізації ситуації на внутрішньому ринку нафтопродуктів. На сьогодні ціна на дизельне паливо, що реалізовується в роздрібній мережі "Газпром нафти", знизилася на 2,20-2,70 рубля", - мовиться в повідомленні.

З 9 лютого "Газпром нафта" понизила вартість авіагасу, що реалізовується "в крило", в середньому на 1 тисячі рублів за тонну палива. Раніше, на початку лютого, компанія ввела мораторій на підвищення цін на авіагас, зберігши їх на рівні січня.