Економетрікс ньюз


Росія і Італія інвестуватимуть у крупні енергопроекти

knoxdiggs.com - 16/02/2011

Росія і Італія інвестуватимуть у крупні енергопроекти

Росія і Італія спільно інвестуватимуть у крупні енергопроекти в Північній Африці, повідомив журналістів глава ВЕБ Володимир Дмітрієв.

"Це проекти в Північноафриканських країнах, в Середземномор'ї, проекти, пов'язані з енергетикою і інфраструктурою", - сказав Дмітрієв.

За його словами, йдеться і про реалізацію проектів в Росії, Італії і країнах, які входять в "Клуб довгострокових інвесторів".

Інвестиції прямуватимуть в проекти, пов'язані з інфраструктурою, захистом навколишнього середовища і іншими областями, сказав глава ВЕБу.

"Клуб довгострокових інвесторів" був створений у 2009 році за ініціативою крупних європейських інституційних інвесторів. Клуб ставить за мету активізацію взаємодії крупних світових інвесторів. В середу ВЕБ підпише меморандум про взаєморозуміння з італійським банком "Каса депозіті е престіті" (Cassa depositi e prestiti - депозитно-позикова каса Італії). Цей банк був одним з перших учасників "клубу".
За словами Дмітрієва, угоду буде присвячено співпраці як на двосторонній основі, так і на багатобічній в рамках "Клубу довгострокових інвесторів", куди входять найбільші національні інститути розвитку, зокрема з Франції, Німеччини, Китаю і інших країн.

Дмітрієв повідомив, що в угоді не йде мова про якісь конкретні суми.