Економетрікс ньюз


"АВТОВАЗ" і Renault створюють спільну структуру по навчанню персоналу

knoxdiggs.com - 17/02/2011

АВТОВАЗ і Renault створюють спільну структуру по навчанню персоналу

Найбільший російський виробник легкових автомобілів ВАТ "АВТОВАЗ" і французька Renault (володіє 25% "Автоваза") створюють в Тольятті спільну структуру по навчанню персоналу - Alliance quality academy (AQA), мовиться у спільному прес-релізі компаній.

Угоду про створення відповідної структури підписали президент "Автоваза" Ігор Комаров і генеральний директор Renault в Росії Бруно Анселен.
"AQA створюється для спільного розвитку компетенцій персоналу "Автоваза" і Renault в Росії, а також їх постачальників. Це навчання сприятиме забезпеченню високої якості і підвищенню ефективності роботи в області проектування, виробництва, продажів і технічного обслуговування автомобілів", - мовиться у повідомленні.

"Для забезпечення високого рівня якості виробничих процесів і продукції відповідно до стандартів альянсу, в рамках навчання проводитиметься обмін ключовими знаннями в цій області альянсу Renault-Nissan і "Автоваза", а також російських постачальників", - наголошується в документі.

Першою програмою AQA стане тренінг по базових інструментах якості, який буде організований і проведений для групи загальних постачальників "Автоваза" і Renault.