Економетрікс ньюз


Долар падає до євро і ієни на тлі даних по інфляції в США

knoxdiggs.com - 17/02/2011

Долар падає до євро і ієни на тлі даних по інфляції в США

Курс долара знижується до євро і ієни після виходу нових даних в США по інфляції в січні і ситуації на ринку праці за минулий тиждень, свідчать дані торгів.

Курс долара за станом на 17.19 мск опустився до 1,3571 долара за євро проти 1,3570 долара за євро день раніше. По відношенню до ієни американська валюта знизилася до 83,48 ієни за долар з 83,58 ієни за долар в середу. В цілому курс долара до корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США опустився на 0,06% - до 78,17 пункту.
У четвер стало відомо про зростання числа первинних заявок на посібник з безробіття в США за тиждень на 25 тисяч - до 410 тисяч, що значно перевершило прогнози аналітиків.

Інфляція в США в річному численні в січні прискорилася на 0,1 процентного пункту - до 1,6% з 1,5% в грудні, повністю співпавли з прогнозами аналітиків. У місячному численні зростання споживчих цін склало 0,4%.

"Учасники торгів хотіли б побачити дані, які б мали на увазі зміну позицій кредитно-грошової політики, і динаміка інфляції зберігає правильний напрям, проте ніщо зараз не може змінити поточну точку зору ФРС, - читає стратег по валюті Scotia Capital Саша Тіханій (Sacha Tihanyi), якого цитує агентство Bloomberg. - Долар знаходиться під тиском протягом останніх 24 годин".