Економетрікс ньюз


Російські трактори "ЧЕТРА" випускатимуть в Індії

knoxdiggs.com - 18/02/2011

Російські трактори ЧЕТРА випускатимуть в Індії

Машинобудівний холдинг "Концерн "Тракторні заводи" створить складальне виробництво техніки промислового призначення марки "ЧЕТРА" в Індії, повідомляє у п'ятницю прес-служба компанії.

Продукція "Тракторних заводів" поставляється до Індії з 1999 року, в 2008 році з метою забезпечення попиту, що росте, на російську техніку була створена дочірня компанія CHETRA Machinery India Pvt. Ltd. На сьогодні в спектр просувного на індійський ринок модельного ряду входять бульдозери, трубоукладачі, колісні навантажувачі, екскаватори, а також спеціальне устаткування для експлуатації труб.

На думку віце-президента по глобальних ринках "Концерну "Тракторні заводи" Володимира Лепіна, слова якого наводяться в повідомленні, організація складального виробництва дозволить укріпити позиції російських виробників не тільки в Індії, але і в країнах Південно-східної Азії, зокрема, в Австралії, Малайзії, Індонезії, Таїланді, Південній Кореї, де відчувається підвищений інтерес до російських машин марки "ЧЕТРА".

"До 2015 року об'єм продукції, що випускається, повинен досягти 200 одиниць машин в рік. Паралельно російськими фахівцями проводитиметься навчання і підвищення кваліфікації інженерного складу, зайнятого у виробництві і сервісному обслуговуванні техніки", - сказав Лепін.

Машинобудівний холдинг "Концерн "Тракторні заводи" представив кращі зразки бульдозерів і трубоукладачів марки ЧЕТРА на міжнародній виставці Bauma CONEXPO Show в Індії, яка пройшла в Мумбаї на початку лютого, повідомляє прес-служба компанії.
Концерн "Тракторні заводи" - машинобудівно-індустріальний холдинг, що є одним з найбільших російських інтеграторів науково-технічних, виробничо-технологічних і фінансових ресурсів в машинобудуванні, як в Росії, так і за кордоном. В управлінні машинобудівного холдингу знаходиться більше 20-ти найбільших підприємств, розташованих в 10 суб'єктах Російської Федерації, а також в Данії, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Сербії і Україні.