Економетрікс ньюз


Компанії РФ підписали 33 міжнародних контракти на виставці в Парижі

knoxdiggs.com - 19/02/2011

Компанії РФ підписали 33 міжнародних контракти на виставці в Парижі

Російські компанії підписали 33 міжнародних контракти по різних напрямах АПК на загальну суму 1,5 мільярдів євро в рамках сільськогосподарської виставки "СІА-2011" в Парижі, повідомила у суботу міністр сільського господарства РФ Олена Скринник.

За її словами, підписані сьогодні угоди направлені, перш за все, на розвиток меліорації і галузі тваринництва, зокрема племінного. У присутності міністра, зокрема, була поміщена інвестиційна угода вартістю 20 мільйонів євро по будівництву мережі вітрових електростанцій сумарною потужністю 50 Мвт на території Саратовської області. Його реалізація дозволить використовувати інноваційні способи отримання поновлюваних джерел енергії на об'єктах меліоративної галузі.

Також будуть створені спільні підприємства по будівництву промислових біогазових установок на свинарських комплексах і птахофермах агропромислового комплексу Російської Федерації, випуску пластикових труб для меліоративного комплексу.

Глава Мінсельхоза відзначила, що розвиток меліорації і експорту тваринницької продукції - стратегічні цілі вітчизняного сільського господарства. "У зв'язку з цим ми активно упроваджуємо новітні технології в АПК, проводимо комплексну модернізацію сільського господарства", - сказала вона. При цьому міністр підкреслила, що "російські сельгоспорганізації проводять конкурентоздатну якісну продукцію".

В рамках виставки Скринник підписала угоду про розвиток племінного тваринництва з своїм французьким колегою - міністром сільського господарства Брюно ле Мером.
Росію і Францію зв'язує багаторічна і плідна взаємодія в агропромисловому секторі. В даний час активна спільна діяльність здійснюється в області племінного тваринництва, ветеринарії, рослинництва, виноградарства і виноробства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарської освіти, розвитку сільських територій і виставкової діяльності.

За словами Скринник, Росія і надалі має намір розширювати торговельно-економічні і науково-технічні зв'язки з Францією.

Цього року в роботі виставки беруть участь представники 11 регіонів Росії, продукцію представляють п'ять суб'єктів Федерації - Татарстан, Кабардино-балкарія, Краснодарський край, Ямало-Ненецький АТ і Московська область.