Економетрікс ньюз


УАЗ відкликає близько 3 тисяч автомобілів через дефект гальмівної системи

knoxdiggs.com - 21/02/2011

УАЗ відкликає близько 3 тисяч автомобілів через дефект гальмівної системи

Дирекція Ульянівського автозаводу, що входить в холдинг "Соллерс", оголосила про відклик приблизно трьох тисяч автомобілів УАЗ, випущених цього року, через можливий дефект гальмівної системи, повідомила у понеділок прес-служба підприємства.

"Ульянівський автомобільний завод оголошує про відклик автомобілів всіх моделей, випущених в період з 17 січня по 17 лютого 2011 року. Дефект гальмівного шланга в процесі інтенсивної експлуатації автомобіля може привести до розгерметизації гальмівної системи", - мовиться в повідомленні.

Дефект був виявлений під час розгорненого аудиту якості продукції. Головною причиною виникнення дефекту є прихований брак поставленої на завод партії гальмівних шлангів, вироблених в Димитровграді (Ульянівська область).

Всім власникам автомобілів УАЗ, придбаних цього року, необхідно звернутися в найближчий офіційний сервісний центр для запобігання виникненню несправності, вказується в повідомленні. Всі роботи в рамках відзивної кампанії будуть виконані безкоштовно.
За словами керівника прес-служби Алли Акимової, востаннє відзивна кампанія проходила на заводі в кінці минулого року. Тоді було проглянуто близько тисячі автомобілів. "Машини відкликали внаслідок дефектного кріплення паливних шлангів, самі шланги були справні", - пояснила Акимова.

ВАТ "Ульянівський автомобільний завод" входить в структуру російської автомобільної компанії "Соллерс" і спеціалізується на випуску повноприводних легкових і комерційних автомобілів, а також мікроавтобусів під торговою маркою UAZ. Підприємство щорічно випускає близько 70 тисяч автомобілів більше 20 модифікацій, 20% з яких поставляється на експорт.