Економетрікс ньюз

The guide will supply you with complete information on land and www.online-blackjack.org/

Поміщено угоду про зборку Volkswagen і Skoda в Нижньому Новгороді

knoxdiggs.com - 24/02/2011

Поміщено угоду про зборку Volkswagen і Skoda в Нижньому Новгороді

Volkswagen Group Rus і "Група ГАЗ", що входить в "Базовий елемент" Олега Деріпаскі, уклали угоду про виробництво автомобілів Volkswagen і Skoda на заводі "ГАЗ" в Нижньому Новгороді, крім того, німецький концерн подав в Мінекономрозвитку меморандум про плани роботи в Росії по новому режиму промсборки, мовиться в прес-релізі німецької компанії.

"Повний цикл виробництва моделей Volkswagen і Skoda, що включає зварку, фарбування і збірку, буде організований на легковому виробництві "Газу", яке відповідає міжнародним стандартам, має високий ступінь автоматизації, гнучкості і висококваліфікований персонал. Загальний об'єм виробництва в рамках проекту складе більше 100 тисяч автомобілів в рік", - мовиться в повідомленні.

Проект припускає збільшення завантаження виробничих потужностей "Газу", при цьому Volkswagen Group Rus забезпечить майданчик додатковим устаткуванням, а також проведе навчання співробітників "Газу". У проекті буде задіяно 2500 співробітників підприємства.

Як наголошується в повідомленні, остаточну угоду між Volkswagen Group Rus і "Групою ГАЗ" планується підписати цього року.

Новий режим промсборки автомобілів узгоджений з Мінпромторгом, Мінекономрозвитку і Мінфіном і зараз знаходиться на реєстрації в Мінюсті.

Згідно йому, основним параметром нових угод про промзбірку з автовиробниками стає число машин, які щорічно випускаються. Компанії, які збираються організувати нове виробництво в Росії в режимі промислової збірки, повинні будуть через декілька років вийти на потужність в 300 тисяч машин в рік, а ті, хто вже займаються промзбіркою - 300 тисяч автомобілів в рік із заліком наявного виробництва, при цьому нові умови промзбірки іноземних автомобілів на території Росії передбачають використання крупноузлової збірки не більше ніж на 5% вироблюваних машин.

При цьому компанії, які вже працюють по режиму промзбірки, повинні переукласти угоди до кінця лютого поточного року, що пов'язано з майбутнім вступом Росії у ВТО.

Російська дочірня компанія німецького концерну ТОВ "Фольксваген Груп Рус" (Volkswagen Group Rus) зареєстрована з грудня 1999 року і з 2003 року виконує функції імпортера. На російському ринку "Фольксваген Груп Рус" об'єднує роботу чотирьох марок групи - Volkswagen (легкові автомобілі), Volkswagen Commercial Vehicles, Audi і Skoda.
У квітні 2006 року в Калузі було створене ТОВ "Фольксваген Рус", яке в січні 2009 року було об'єднане з імпортером в одну компанію - ТОВ "Фольксваген Груп Рус".

Виробництво на заводі в Калузі (площею 400 гектарів) стартувало 28 листопада 2007 року. Калузький завод концерну випускає легкові автомобілі марки Volkswagen (Passat, Passat CC, Golf, Jetta, Touareg, Tiguan, Multivan і Caddy Life) і Skoda (Octavia, Octavia Tour, Fabia і Superb). Проектна потужність калузького заводу складає 150 тисяч автомобілів в рік.

"Група ГАЗ" заснована в 2005 році в результаті реструктуризації виробничих активів ВАТ "Руспромавто", що існувало з 2001 року. Разом з Горьковським автозаводом до складу групи входять 18 автомобілебудівних підприємств в Росії, збутові і сервісні структури. Штаб-квартира компанії розташована в Нижньому Новгороді.