Економетрікс ньюз


Fiat може самостійно працювати в рамках нового режиму промзбірки

knoxdiggs.com - 25/02/2011

Fiat може самостійно працювати в рамках нового режиму промзбірки

Італійський автомобільний концерт Fiat, що неділю тому перервав переговори про створення спільного підприємства з російським "Соллерсом", може подати заявку на самостійну роботу по новому режиму промислової збірки, повідомив у п'ятницю директор департаменту автомобільний промисловості Мінпромторга Олексій Рахманов.

"Fiat вирішує, окремою компанією чи ні працювати по режиму промзбірки", - сказав Рахманов на міжнародній конференції "Комавто-2011", організованою газетою "Відомості".
Також він повідомив, що по новому режиму промзбірк в Мінпромторгу чекають п'ять заявок, з них три альянси вже подали - Renault-Nissan і "АВТОВАЗ", Ford і "Соллерс" і Volkswagen Group і "Група ГАЗ".

При цьому він відзначив, що компанія GM зараз думає, а корейський альянс Hyundai-Kia не планує подавати заявку на роботу по новому режиму промзбірк. Представник Hyundai пояснив у п'ятницю, що стара угода про промзбірці, поміщена компанією в 2007 році, діє до 2018 року, і тому автовиробник поки не бачить сенсу переходити на новий режим програми.