Економетрікс ньюз


Торги на лондонській біржі припинені через технічний збій

knoxdiggs.com - 25/02/2011

Торги на лондонській біржі припинені через технічний збій

Лондонська фондова біржа (LSE) припинила торги у зв'язку з технічним збоєм, який відбувся незабаром після відкриття у п'ятницю, мовиться в прес-релізі біржі.

Фахівці проводять розслідування причин виниклої ситуації, яка може бути пов'язана з введенням нової торгової системи. Лондонська біржа перевела в лютому основні торги на платформу MillenniumIT.

Раніше біржа функціонувала на базі Turquoise, в роботі якої також відбувалися помилки. Останній збій відбувся 3 листопада 2010 року, його можливою причиною називався "людський чинник", що виник при "підозрілих обставинах". Інцидент, що відбувся, і необхідність додаткових налагоджувальних робіт змусили оператора біржі відкласти переклад основних торгів більше 1,6 тисяч компаній на швидшу торгову систему до 2011 року.
Останнє відключення стало черговим ударом по репутації біржі. Раніше на цьому тижні Borsa Italiana, міланська платформа LSE, припиняла роботу у зв'язку з п'ятигодинним відключенням електроенергії.

Лондонська фондова біржа є однією з найбільших і старих бірж Європи, вона була офіційно заснована у 1801 році. Ринок акцій на лондонській біржі ділиться на основні, куди допускаються компанії, Управління, що відповідають вимогам, по фінансовому регулюванню і нагляду Великобританії (FSA), і альтернативні (AIM), з менш жорсткими вимогами, призначений для молодих компаній.