Економетрікс ньюз


"Транснєфть" відмовилася купувати офіс ТНК-ВР

knoxdiggs.com - 25/02/2011

Російсько-британська ТНК-BP і державна "Транснєфть" припинили переговори, пов'язані з можливим придбанням офісу ТНК-BP на Арбаті, повідомив представник ТНК-ВР.

За його словами, після проведеного аналізу "Транснєфть" дійшла висновку, що площі офісу ТНК-BP, розташованого за адресою вулиця Арбат, будинок 1, недостатні для розміщення необхідного числа її співробітників.

"Альфа Арбат Центр", будівництво якого було завершено в 2005 році, вважається однією з найбільших інтелектуальних будівель в Європі. Його висота складає вісім поверхів (плюс п'ять підземних рівнів), а площа досягає 43 тисяч квадратних метрів. Комплекс розрахований на 1,8 тисячі робочих місць. У ньому працюють більше 30 інженерних систем і єдина система управління будівлею.
Уповноважені ТНК-BP компанії по нерухомості продовжать процес переговорів з іншими зацікавленими юридичними особами, відзначив співбесідник агентства.

У другому кварталі 2011 року ТНК-BP має намір здійснити переїзд всіх московських підрозділів компанії, що розміщуються сьогодні в 11 будівлях, в єдиний офіс - бізнес-центр Nordstar Tower на Хорошевському шосе біля станції метро "Бігова".