Економетрікс ньюз


Полонський заявив про ліквідацію бренду компанії

knoxdiggs.com - 03/03/2011

Полонський заявив про ліквідацію бренду компанії

Покупці квартир у житловому комплексі "Wellhouse на Дубровці" в Москві, забудовником якого є корпорація Mirax Group Сергія Полонського, стурбовані заявою Полонського про ліквідацію бренду компанії, мовиться в повідомленні пайовиків, що поступило у четвер.

У четвер на зустрічі з журналістами глава Mirax Group повідомив журналістів, що більше не є бізнесменом. За його словами, рада директорів девелопера ухвалила рішення закрити бренд Mirax. Пізніше в бесіді з агентством юрист, керівник практики дозволу суперечок і медіації "Пєпєляєв груп" Денис Биков припустив, що ліквідація бренду Mirax може бути кроком у бік банкрутства всієї компанії.

"Ми вимагаємо, щоб власті Москви негайно втрутилися і взяли під контроль всі маніпуляції пана Полонського з його фірмами, як би вони не називалися, і грошима покупців квартир, а також гарантували добудову об'єктів Mirax Group і права покупців на квартири в цих об'єктах", - наголошується в повідомленні пайовиків Mirax.
Не дивлячись на те, що Полонський пообіцяв виконати всі зобов'язання по добудові об'єктів, зокрема по ЖК "Wellhouse на Дубровці", співінвестори заявляють в листі, що не вірять цим обіцянкам.

"Ми чудово розуміємо, що по практиці, яка склалася, назва фірми міняється в процесі підготовки її до банкрутства для того, щоб "не поганити" розкручений бренд і щоб банкрутство під маловідомим ім'ям вийшло не дуже гучним і яскравим, пройшло тихо і непомітно", - підкреслюють пайовики.

Корпорація Mirax Group створена у 1994 році. Серед найбільших проектів, крім ділового комплексу "Федерація" в ММДЦ "Москва-Сіті", - бізнес-центри Mirax Plaza, "Уклінна, 11" і "Адмірал", житлові комплекси "Форт Кутузов", "Кутузовська Рів'єра", "Рубльовська Рів'єра", Mirax Park, "Золоті ключі 1, 2", Well House, "Poklonka парклайн" (комплексна забудова надпутьового простору Київського напряму Московської залізниці) та інші. Загальний портфель проектів корпорації рівний 8,8 мільйонів квадратних метрів.

В даний час основний борг девелопера рівний 593 мільйонам доларів.