Економетрікс ньюз


ВЭБ готовий кредитувати ж/д комплекс на Комсомольській площі Москви

knoxdiggs.com - 04/03/2011

ВЭБ готовий кредитувати ж/д комплекс на Комсомольській площі Москви

Зовнішекономбанк готовий надати кредит на будівництво транспортно-пересадкового комплексу на Комсомольській площі в Москві, який з'єднає її з трьома столичними аеропортами, повідомив глава ВЭБ Володимир Дмітрієв журналістам у п'ятницю.

"Попросять, дамо", - сказав він, не уточнивши при цьому можливі об'єми такого кредиту.

На місці платформи "Москва-Каланчевская" (знаходиться в районі Комсомольської площі) планується побудувати новий транспортний вузол, який з'єднає три московські аеропорти - "Внуково", "Домодєдово" і "Шереметьєво" з вокзалами столиці. Там будуть створені пересадковий центр, аеровокзальний комплекс і вокзал для високошвидкісних потягів. Крім того, там же розмістяться готель, торгові заклади і паркінг. Об'єм інвестицій в проект створення найбільшого в Європі залізничного пересадкового комплексу в районі Комсомольської площі Москви оцінюється в 208 мільярдів рублів.
Як повідомляв заступник мера столиці з питань координації роботи територіальних органів виконавчої влади, транспортно-пересадковий комплекс "Каланчевський" може з'явитися протягом трьох-п'яти років.

Як уточнив, у свою чергу, член ради директорів компанії "Аероекспрес" Максим Ліксутов, загальна площа комплексу може скласти близько 200 тисяч квадратних метрів.

В рамках цього проекту планується створення сучасної залізничної інфраструктури: будівництво вокзального комплексу, сервісних площ, організація руху потягів "Аероекспрес" (до 150 пар в добу) через комплекс в московські аеропорти з інтервалом руху 20-30 хвилин на кожному напрямі.