Економетрікс ньюз


Павуки стали причиною відклику 65 тисяч седанів Mazda6 у Північній Америці

knoxdiggs.com - 05/03/2011

Павуки стали причиною відклику 65 тисяч седанів Mazda6 у Північній Америці

Японський автоконцерн Mazda Motor Corporation ухвалив рішення про відклик в Північній Америці 65 тисяч седанів Mazda6 після виявлення павуків у повітряних клапанах бензобака, що може представляти небезпеку при експлуатації автомобіля, повідомляє агентство Франс Прес.

Жовтосумі павуки по якихось поки неясних причинах створюють свої кубла в автомобілях саме цієї моделі, оснащеної чотирициліндровим двигуном. Павутина членистоногих може привести до закупорки вентиляційної системи бензобака, витоку палива і спалаху, вважають експерти.
Відклику підлягають 52 тисячі седанів 2008-2010 років випуску в США, решта 15 тисяч автомобілів відкликає в Канаді і Мексиці. Невелика кількість автомобілів, завезених в Пуерто-Ріко, також підлягають відклику. У середині березня дилери проведуть огляд і чищення вентиляційної системи бензобака у кожного відкликаного автомобіля. У вентиляційній системі бензобака буде встановлена додаткова кришка від проникнення туди комах, повідомив представник концерну.

Зараз концерну не відомі випадки поломок автомобіля, спалахів або виникнення інших несправностей через павуків, відзначає агентство.

У серпні 2010 року на вимогу американської національної адміністрації по безпеці руху автотранспорту концерн відкликав більше 300 тисяч автомобілів моделей Mazda3 і Mazda5 у Північній Америці через можливі несправності підсилювачів рульового управління.

Керівництво японського автоконцерну напередодні заявило, що розглядає можливість припинення виробництва на спільному з Ford Motors заводі в штаті Мічіган і почала складати свої автомобілі в Росії.