Економетрікс ньюз


Заборгованість "ТагАЗа" перед Ощадбанком остаточно врегульована

knoxdiggs.com - 05/03/2011

Заборгованість ТагАЗа перед Ощадбанком остаточно врегульована

Арбітражний суд Ростовської області затвердив фінальну мирову угоду між Таганрогським автомобільним заводом ("ТАГАЗ", одне з основних машинобудівних підприємств півдня Росії) і Ощадбанком, повідомила у суботу прес-служба найбільшого російського банку.

"Тим самим остаточно врегульовані всі судові суперечки між ТОВ "ТАГАЗ" і ВАТ "Ощадбанк Росії", що в цілому біля півроку знаходилися у виробництві. Заборгованість ТОВ "ТАГАЗ" в об'ємі понад 6,5 мільярдів рублів реструктуризована, частина, що залишилася, пролонгована на 5 років із зниженням процентних ставок", - мовиться в повідомленні.
Раніше ФПГ "Донінвест", контролююча "ТАГАЗ", домовилася про передачу Ощадбанку непрофільних активів на 3 мільярди рублів для погашення частини заборгованості заводу перед банком.

Згідно з даними адміністрації Ростовської області, за підсумками 2009 року, коли об'єм виробництва "ТагАЗа" знизився в три рази, у підприємства утворилася заборгованість перед кредитними установами в сумі 20 мільярдів рублів. На сьогодні "ТагАЗу" вдалося досягти домовленості про реструктуризацію заборгованості практично зі всіма банками, окрім ВТБ, борг перед яким складає 5,8 мільярдів рублів.

"ТАГАЗ" побудований в 1998 році на площах Таганрогського комбайнового заводу, в 2001 році він почав співпрацю з південнокорейською Hyundai, проводячи, зокрема, моделі Accent і Sonata, а пізніше - вантажівку Porter і автобуси County і Aero Town, а також сідельний тягач Tractor HD500. У 2008 році на заводі під маркою TagAZ також були запущені у виробництво дві моделі позашляховиків - Tager і Road Partner.