Економетрікс ньюз


Італійська Bulgari об'єднується з французьким холдингом LVMH

knoxdiggs.com - 07/03/2011

Італійська Bulgari об'єднується з французьким холдингом LVMH

Найбільший виробник товарів класу "люкс" Moet Hennessy - Louis Vuitton S.A. (LVMH) оголосив про приєднання до французького холдингу італійської компанії Bulgari, мовиться в прес-релізі, опублікованому у понеділок на офіційному сайті LVMH.

Угоди було досягнуто на минулих вихідних і одноголосно схвалено радами директорів LVMH і Bulgari S.p.A.

Згідно домовленості, французький холдинг випустить 16,5 мільйонів акцій в обмін на 152,5 мільйонів акцій Bulgari. Таким чином, LVMH стане мажоритарним акціонером італійської компанії, а сім'я Bulgari увійде до числа акціонерів з найбільшим відсотком акцій LVMH.
Паоло і Ніколя Булгарі (Paolo, Nicola Bulgari) збережуть свої пости голови і віце-голови Bulgari S.p.A. Їх племінник, виконавчий директор Bulgari S.p.A., увійде до складу виконавського комітету LVMH, а, починаючи з другої половини 2011 року, очолить розширене відділення компанії, що спеціалізується на виготовленні годинника і ювелірних виробів.

Сума операції не розголошується.

Французький холдинг LVMH, заснований в 1987 році, є найбільшим виробником на ринку предметів розкоші. LVMH об'єднує під собою близько 60 престижних брендів, зокрема Hennessy, Louis Vuitton, Dom Perignon, Christian Dior та інші. У компанії з роздрібною мережею в 2,4 тисячі магазинів по всьому світу працюють більше 70 тисяч співробітників.