Економетрікс ньюз


Американський бізнес вітає майбутній візит Байдена в РФ

knoxdiggs.com - 07/03/2011

Американський бізнес вітає майбутній візит Байдена в РФ

Американські бізнесмени вітають рішення віце-президента США Джозефа Байдена відвідати з візитом Москву і намір американської адміністрації поглибити економічне співробітництво двох країн.

Як очікується, віце-президент США Джозеф Байден в ході поїздки до Росії 9-11 березня заявить про необхідність "перезавантаження" відносин РФ і США по лінії бізнесу, а також підтвердить підтримку Вашингтоном приєднання РФ до ВТО і намір укласти в 2011 році угоду з Москвою по протиракетній обороні.

Очікується також, що в середу вечером відбудеться зустріч Байдена і президента Росії Дмитра Мєдвєдєва. Четвер почнеться у віце-президента із зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Путіним. Потім він зустрінеться з лідерами опозиції і цивільного суспільства, а також виступить з промовою по російсько-американських відносинах в Московському державному університеті.

"Як голова американо-російської ділової ради, я хочу подякувати віце-президенту за те, що він своєю поїздкою на цьому тижні до Москви підкреслює важливість "перезавантаження" відносин між США і РФ. Роблячи зустріч з підприємцями центральним заходом своєї поїздки, він продемонстрував прагнення адміністрації США до поглиблення комерційної співпраці між США і Росією", - мовиться в заяві голови ради директорів американо-російської ділової ради і керівника компанії Alcoa Карла Кляйнфельда.

На його думку, зараз настав дуже слушний момент для того, щоб примножити успіхи "перезавантаження", досягнуті минулого року, і розширювати області співпраці у сфері бізнесу.
""Перезагрузка" відносин істотно поліпшила атмосферу в сфері бізнесу, що дозволило ряду американських компаній укласти серйозні операції. Майбутній візит надасть можливість продовжити ці багатообіцяючі кроки і концентруватися на загальній меті збільшення інвестицій. У торгівлі США і РФ є великий потенціал, і я із задоволенням супроводжуватиму віце-президента в поїздці", - мовиться в заяві Кляйнфельда.

Американо-російська ділова рада (АРДС) - некомерційна організація ділових кіл США. Заснована у Вашингтоні 11 січня 1993 року, незабаром після скасування американо-радянської торговельно-економічної ради. У АРДС входять американські фірми, компанії і фінансові групи, які інвестують до Росії. Членами ради можуть бути керівники корпорацій і компаній.