Економетрікс ньюз

арт деко интернет магазин

"Донавіа" починає польоти в Душанбе

knoxdiggs.com - 08/03/2011

Донавіа починає польоти в Душанбе

Авіакомпанія "Донавіа" з вівторка починає виконувати регулярні рейси по маршруту Сочі-Душанбе, які, зокрема, призначені для азіатських фахівців, плануючих взяти участь в олімпійському будівництві, повідомив комерційний директор авіакомпанії Олексій Одудов.

"З 8 березня ми починаємо виконувати рейс Сочі-Душанбе. Поки він у нас буде один раз в тиждень по вівторках", - сказав співбесідник.

Він додав, що авіакомпанія серйозно напрацьовує середньоазіатські потоки, і зокрема, вже виконує рейси до Ташкента з Ростова і Сочі.
"У Сочі йде грандіозне будівництво, там потрібні робочі руки, а громадяни середньоазіатських республік цілком заслужено вважаються хорошими фахівцями в будівельних і суміжних областях... Це одна з причин відкриття рейса", - пояснив Одудов.

За його даними, вартість квитка в один бік складатиме близько 300 доларів.

"Донавіа", заснована в 2000 році, базується в аеропорту Ростова-на-Дону. Авіакомпанія здійснює рейси в 20 пунктів восьми країн з аеропортів "Ростов-на-Дону", "Внуково" і "Шереметьєво-1" (Москва), "Сочі". У 2010 році "Донавіа" перевезла майже 1,4 мільйонів чоловік, що на 14,5% більше, ніж в 2009 році.