Економетрікс ньюз


Холдинг з РФ переміг в тендері Таллінського порту

knoxdiggs.com - 08/03/2011

Холдинг з РФ переміг в тендері Таллінського порту

Рада естонського держпідприємства "Таллінській порт" у вівторок визнала переможцем оголошеного раніше конкурсу на визначення оператора нового контейнерного терміналу російський холдинг Rail Garant, який представив кращу пропозицію, повідомила прес-служба порту.

Таллінський порт протягом останнього року вів переговори з десятком потенційних операторів контейнерного терміналу в Мууга під Таллінном. Двоє з претендентів представили конкретні пропозиції по управлінню даною територією. Окрім Rail Garant на перемогу в тендері також претендувала естонська фірма Transiidikeskuse AS.

За словами голови ради Таллінського порту Нейнара Сіли, при ухваленні рішення визначальним чинником став інноваційний бізнес-план Rail Garant.

Відповідно до нього термінал використовуватиметься перш за все для потреб російського експорту, що означає нові можливості для російських імпортерів, а також можливість перевозити повністю завантажені контейнери в обох напрямах.
Бізнес-план Rail Garant збільшить потенціал Таллінського порту в регіоні, приверне сюди більшу кількість судноплавних ліній і підвищить привабливість держави в очах іноземних інвесторів, підкреслив Селі.

Він також вважає важливим, що Rail Garant володіє досвідом довгострокової співпраці з відомим європейським грузоперевозчиком, німецькою компанією Hoyer, що привнесе в управління терміналом міжнародний досвід і зв'язки.

Rail Garant - один з найбільших транспортних холдингів Росії, об'єднуючих 11 залізничних і контейнерних грузоперевозчиків і експедиторів. Основними видами вантажів, що перевозяться компаніями холдингу, є гірничо-металургійні, наливні вантажі, продукти нафтопереробки, зріджені гази, труби великого діаметру, автомобілі, мінеральні добрива, а також зерно.