Економетрікс ньюз


ТЕНЬК дасть 2 млн. євро Данії на закупівлю і тестування електромобілів

knoxdiggs.com - 08/03/2011

ТЕНЬК дасть 2 млн. євро Данії на закупівлю і тестування електромобілів

Європейська комісія виділить з бюджету ЄС 2 мільйони євро властям і підприємствам Данії на закупівлю або лізинг електромобілів, мовиться в повідомленні ТЕНЬК.

Компанії і організації, для яких отримуватимуться машини, вибере Данське енергетичне агентство. Кошти виділятимуться до 31 грудня 2012 року.

Головна мета проекту - виявити складнощі у використанні таких машин, збільшити число електромобілів на вулицях Данії і скоротити, тим самим, викиди, вироблювані звичайними авто.
Компанії і організації, які користуватимуться електромобілями за рахунок бюджету Євросоюзу, повинні будуть опублікувати свої думки по їх експлуатації.

В даний час в ЄС ведуться дискусії про необхідність заморожування або навіть скорочення об'єму витрат бюджету Союзу, який наповнюється, зокрема, за рахунок внесків 27 країн регіону.

Проект по тестуванню електромобілів, на думку ТЕНЬК, дозволить понизити залежність Данії від споживання бензину. ЄС прагне максимально диверсифікувати джерела своєї енергії і розширює внутрішню мережу енергообміну, зокрема, щоб понизити залежність від закупівель газу і нафти.